Ozonowanie – Nowy oddech dla Twojego otoczenia

Męczy Cię nieprzyjemny zapach stęchlizny,dymu papierosowego, pleśni? Chcesz pozbyć się zapachu kleju i farb po remoncie? Chcesz usunąć bakterie, wirusy, roztocza i grzyby ze swojego domu lub mieszkania ?

Potrzebujesz odkazić klimatyzację, rekuperacje lub inne ciągi wentylacyjne
Ozonowanie to doskonała metoda dezynfekcji bez użycia środków chemicznych.
Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

www.uslugi-nowak.pl
Wykonawca certyfikowany
tel. 606 595 523

Atlantis Developer

Nasza firma współpracuje z firmą Atlantis Deweloper począwszy od realizacji osiedla „Generalska 2 Apartamenty”  gdzie zostały dostarczone oraz zamontowane drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz różnego rodzaju podłogi do około 160 mieszkań.

Atlantis Deweloper to firma deweloperska, która wzbudziła uznanie na Opolskim rynku. Wszelkie działania podejmowane przez Atlantis w obszarze inwestycji mieszkaniowych mają na celu zagwarantowanie komfortu i bezpieczeństwa klientom oraz zapewnienia im pełnej satysfakcji. Atrakcyjne ceny, dobre lokalizacje oraz gwarancja wysokiego standardu w każdym metrze to priorytety. Dbają o każdy szczegół, wybierają innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Dlatego też z powodzeniem realizują kolejne projekty.

Atlantis-Deweloper Sp. z o.o.
Tel. 77 307 00 72

biuro@atlantisdeweloper.pl
www.atlantisdeweloper.pl

H2O – Usługi sprzątające

Jesteśmy firmą oferującą usługi sprzątające na terenie województwa opolskiego. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie dbania o czystość, jednocześnie gwarantując konkurencyjne ceny i najwyższą jakość wykonywanych działań.

Zajmujemy się :
· Sprzątaniem domów i mieszkań,
· Sprzątaniem biur, sklepów i powierzchni magazynowych,
· Sprzątanie po remontach,
· Mechanicznym doczyszczaniu podłóg oraz ich impregnacją,
· Praniem dywanów oraz wykładzin metodą szamponowania oraz metodą ekstrakcyjną
· Myciem okien

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z każdym klientem negocjujemy specjalne warunki współpracy. Oferujemy usługi jednorazowe oraz abonamenty miesięczne/kwartalne/półroczne oraz roczne, a na stałych klientów czekają wysokie rabaty.

Stosujemy wysokiej jakości, profesjonalne środki czystości polskich i europejskich producentów. Nigdy nie przekraczamy dopuszczalnych stężeń koncentratów. Nasze produkty nie rozmazują brudu, tylko skutecznie go eliminują.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta i wysoki standard oferowanych usług!

Dokładamy wszelkich starań, by prawidłowo obchodzić się ze sprzętem elektronicznym i nowinkami w dziedzinie wyposażenia domów. Poruszamy się po mieszkaniu niezwykle ostrożnie, oraz zwracamy uwagę na szczegóły.
Mamy jednak świadomość, że w naszej pracy mogą się zdarzać błędy.
Polisa OC gwarantuje nam bezpieczeństwo finansowe i pewność wypłaty odszkodowania w przypadku błędu popełnionego z naszej winy.

H2O Opole
Tel. +48 601 591 785

kontakt@h2o.opole.pl
www.h2o.opole.pl